Krajina

Autor: Herbert Kisza
(1943)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 1978
Šířka: 48 cm, výška: 24 cm, rámování: 45 x 67,5 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč