189. Krajina

Autor: Marcel Mortier
(1919 Belgie - 2005)

rámováno, signováno vpravo dole
Technika: olej na překližce
Šířka: 23,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 32 x 42 cm

Konec dražby: 05.10.2021 21:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč