3. Krajina
Autor: Gustave Halbart
(1846 Rocourt - 1913 Visé (Belgie))
signováno a datováno vpravo dole, karton fixován na nové podkladové desce, původní zlacený rám
Technika: olej na kartonu, datace: 1884
Šířka: 46 cm, výška: 28 cm, rámování: 46 x 63 cm
Konec dražby: 30.11.2020 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč