106. Na konci
Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)
tlačená/zlacená grafika, signováno vpravo dole pod paspartou, pasparta, zaskleno
Technika: tlačená grafika
Šířka: 24,5 cm, výška: 38 cm, rámování: 48 x 33 cm
Konec dražby: 25.09.2017 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč