106. Jaro

Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)

tlačená/zlacená grafika, signováno vpravo dole
Technika: tlačená grafika
Šířka: 40,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 53 x 53 cm

Konec dražby: 25.09.2017 21:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč