145. Žena

Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)

cínová závěsná reliéfní plastika, zlacená, signováno zezadu
Certifikát pravosti přiložen
Materiál: cín
Šířka: 21,5 cm, výška: 30,5 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:32

Dosažená cena: 34 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (38)

částkapříhoz
34 000 Kč25.9.2018 20:27:39
32 000 Kč25.9.2018 14:04:02
30 000 Kč24.9.2018 13:18:36 (limit 8.9.2018 19:54:04)
30 000 Kč24.9.2018 13:18:36
28 000 Kč16.9.2018 14:12:23 (limit 8.9.2018 19:54:04)
26 000 Kč16.9.2018 14:12:23
24 000 Kč10.9.2018 20:28:03 (limit 8.9.2018 19:54:04)
22 000 Kč10.9.2018 20:28:03
20 000 Kč8.9.2018 19:54:05 (limit 8.9.2018 19:54:04)
19 000 Kč8.9.2018 19:54:05 (limit 8.9.2018 12:03:26)
10 100 Kč24.8.2018 07:59:19 (limit 23.8.2018 13:17:58)
10 100 Kč24.8.2018 07:59:19
9 600 Kč23.8.2018 13:17:30
9 100 Kč22.8.2018 14:22:00
8 600 Kč22.8.2018 11:53:25