145. Žena

Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)

cínová závěsná reliéfní plastika, zlacená, signováno zezadu
Certifikát pravosti přiložen
Materiál: cín
Šířka: 21,5 cm, výška: 30,5 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:29

Aktuální cena: 28 000 Kč

Zbývá: 3d 5h 22m 31s

Minimální příhoz: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (34)

částkapříhoz
28 000 Kč16.9.2018 14:12:23 (limit 8.9.2018 19:54:04)
26 000 Kč16.9.2018 14:12:23
24 000 Kč10.9.2018 20:28:03 (limit 8.9.2018 19:54:04)
22 000 Kč10.9.2018 20:28:03
20 000 Kč8.9.2018 19:54:05 (limit 8.9.2018 19:54:04)
19 000 Kč8.9.2018 19:54:05 (limit 8.9.2018 12:03:26)
10 100 Kč24.8.2018 07:59:19 (limit 23.8.2018 13:17:58)
10 100 Kč24.8.2018 07:59:19
9 600 Kč23.8.2018 13:17:30
9 100 Kč22.8.2018 14:22:00
8 600 Kč22.8.2018 11:53:25
8 100 Kč22.8.2018 11:53:07
7 600 Kč22.8.2018 11:52:55 (limit 20.8.2018 16:16:30)
7 500 Kč22.8.2018 11:52:55
7 000 Kč22.8.2018 11:52:44 (limit 20.8.2018 16:16:30)