3. Akt
Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: tlačená grafika
Šířka: 34 cm, výška: 33 cm, rámování: 61 x 60,5 cm
Konec dražby: 06.10.2021 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč