35. Se snítkou
Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: tlačená grafika
Šířka: 20 cm, výška: 29 cm, rámování: 58 x 45 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč