76. Nádech

Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: tlačená grafika
Šířka: 15 cm, výška: 16 cm, rámování: 33,5 x 30,5 cm

Konec dražby: 19.09.2019 20:45 SELČ

Zbývá: 1d 4h 43m 12s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč