78. Výdech

Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: tlačená grafika
Šířka: 14,5 cm, výška: 17 cm, rámování: 33,5 x 30,5 cm

Konec dražby: 19.09.2019 20:47 SELČ

Zbývá: 1d 3h 18m 45s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč