9. Žena s hroznem
Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: tlačená grafika
Šířka: 34 cm, výška: 34 cm, rámování: 63 x 60 cm
Konec dražby: 06.10.2021 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč