20. Pohled z Derbyshire
Autor: James Lees Bilbie
(1860 UK - 1945 UK)
rámováno, signováno vpravo dole. Na zadní straně podpis a název díla s datací
Technika: olej na plátně, datace: 1877
Šířka: 30,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 44,5 x 52 cm
Stav: oděrky na rámu
Konec dražby: 07.03.2022 19:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč