74. Zimní krajina
Autor: Carl Brandt
(1852 - 1930)
zvlněné plátno, na jednom místě trochu popraskaná malba, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 54 cm, rámování: 65 x 75 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 19:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč