Cesta domů

Autor: Uno Vallman
(1913 Norrala, Švédsko - 2004 Stockholm, Švédsko)

rámováno, signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1947
Šířka: 51 cm, výška: 50 cm, rámování: 70 x 71 cm

Konec dražby: 20.06.2019 20:32

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 6 500 Kč