Rodina

Autor: Alois Pitterman

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie

Konec dražby: 15.04.2019 21:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč