56. Rodina
Autor: Alois Pitrmann
(1911 Louny - 1986 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie
Konec dražby: 15.04.2019 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč