1419. Les konvolut 2 ks
Autor: Augusta Wilhelmine Reichelt
(1840 Drážďany - 1907 Drážďany, Německo)
jeden obraz signovaný vpravo dole, druhý bez signatury, stejný rozměr, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 36 cm, rámování: 46 x 40 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč