146. Kostelní věž
Autor: Augusta Wilhelmine Reichelt
(1840 Drážďany - 1907 Drážďany, Německo)
rámováno, signováno dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 17 cm, výška: 25 cm, rámování: 32 x 24 cm
Konec dražby: 25.11.2019 21:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč