Kostelní věž

Autor: Augusta Wilhelmine Reichelt
(1840 Drážďany - 1907 Drážďany, Německo)

rámováno, signováno dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 17 cm, výška: 25 cm, rámování: 32 x 24 cm

Konec dražby: 15.04.2019 21:27

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč