59. Majestátný strom

Autor: Augusta Wilhelmine Reichelt
(1840 Drážďany - 1907 Drážďany, Německo)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50,5 cm, výška: 66 cm, rámování: 72,5 x 58 cm

Konec dražby: 14.06.2021 19:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč