Portrét ženy

Autor: František Drtikol
(1883 Příbram - 1961 Praha)

značeno vpravo dole slepotiskovým razítkem
Šířka: 11 cm, výška: 15,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.04.2019 22:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč