84. Portrét ženy
Autor: František Drtikol
(1883 Příbram - 1961 Praha)
značeno vpravo dole slepotiskovým razítkem
Šířka: 11 cm, výška: 15,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.04.2019 22:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč