126. Hory
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 46 cm, rámování: 50 x 70 cm
Konec dražby: 10.08.2021 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč