126. Whaw - Josef Kemr
Nesignováno, Razítko autora vlevo uprostřed, rámováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1995
Šířka: 60 cm, výška: 90 cm, rámování: 95 x 66 cm
Konec dražby: 10.05.2021 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč