Mladá hudebnice

Autor: Johann Ernst Walter
(1799 - 1860)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 25 cm, výška: 29 cm, rámování: 36 x 30,5 cm

Konec dražby: 05.09.2022 20:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč