Kubistická kompozice

Autor: Jean Lebaigne
(1892 - 1975)

barevný pastel, paspartováno, zaskleno a rámováno. Signováno tužkou vpravo dole
Technika: kresba
Šířka: 17 cm, výška: 22 cm, rámování: 51 x 41,5 cm

Konec dražby: 15.04.2019 22:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč