Koryto řeky Seille

Autor: Armand Guéry
(1850 - 1912)

monogramováno AG vlevo dole, na zadní straně nečitelný štítek s názvem díla. Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 36,5 x 50 cm

Konec dražby: 15.04.2019 22:28

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč