89. Koryto řeky Seille
Autor: Armand Guéry
(1850 - 1912)
monogramováno AG vlevo dole, na zadní straně nečitelný štítek s názvem díla. Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 36,5 x 50 cm
Konec dražby: 15.04.2019 22:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč