1264. Podkarpatská Rus
rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 32 cm, rámování: 44 x 56 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč