22. Ikaros
Autor: Daniela Havlíčková
(1946)
signováno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 31,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 70 x 49 cm
Konec dražby: 19.09.2019 19:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč