1267. Břízy
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 51 x 61 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč