6. Krajina u Annecy
Autor: Lucien Jonas
(1910 - 1979)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 23,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 42,5 x 33 cm
Konec dražby: 30.11.2020 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč