Rybářská loď při odlivu

Autor: Eugène Jacquet

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 39 x 48 cm

Konec dražby: 15.04.2019 22:32

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč