94. Zátiší s láhvemi

Autor: Jean Pierre Rémon
(1928)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 61 cm, rámování: 71 x 57 cm

Konec dražby: 15.04.2019 22:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč