127. K.H. Borovský
nesignováno
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 34,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč