127. Pokušení sv. Antonínka
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1952
Šířka: 28 cm, výška: 38 cm, rámování: 48 x 41 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč