6. Portréty
Autor: Kristián Kodet
(1948 Praha)
datováno a signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1969
Šířka: 20 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 45 x 35 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 700 Kč