143. Lesní cesta
Autor: Rudolf Škudla
(1900 Vídeň, Rakousko - 1981 ?)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1943
Šířka: 47 cm, výška: 31 cm, rámování: 58 x 73 cm
Konec dražby: 20.06.2019 21:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč