69. Pohled na přístav
Autor: Armand Lacour
(1910 - 1970)
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 74 x 84 cm
Konec dražby: 15.04.2019 22:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč