Pohled na přístav

Autor: Armand Lacour
(1910 - 1970)

Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 74 x 84 cm

Konec dražby: 15.04.2019 22:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč