71. Poloakt
Autor: Jan Krejčí
(1942 Plzeň)
signováno a datováno dole tužkou, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie, datace: 1996
Šířka: 40 cm, výška: 51 cm, rámování: 68,5 x 54 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 15.04.2019 21:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč