75. Hlava
Autor: Jan Krejčí
(1942 Plzeň)
signováno vpravo dole, volný list
Technika: litografie
Šířka: 38 cm, výška: 49 cm, rámování: volný list 65 x 50 cm
Konec dražby: 19.06.2019 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč