Dekameron

Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou a monogramováno v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 23,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 52 x 42 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč