13. Na horách
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1978
Šířka: 29 cm, výška: 41 cm, rámování: 70 x 58 cm
Konec dražby: 21.10.2019 20:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč