167. Rákosí
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
Monogramováno vpravo dole v tisku, signováno vpravo dole tužkou, fixováno na kartonu, Pamětní list vydaný spolkem českých bibliofilů v Praze 1981
Technika: litografie
Šířka: 28 cm, výška: 18 cm, rámování: fixováno na kartonu
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.11.2022 21:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč