Zátiší s rybami

Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 29,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 45,5 x 51,5 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč