172. Svatý Václav
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 31 cm, rámování: 50,5 x 38,5 cm
Konec dražby: 14.07.2019 15:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč