3 ks PF

Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, volné listy
Technika: litografie
Šířka: 13 cm, výška: 20 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč