273. Dva muži pod stromem
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
signováno tužkou vpravo dole
Šířka: 9 cm, výška: 15 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 22:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč