369. Setkání ve dveřích
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
signováno tužkou vpravo dole
Šířka: 19 cm, výška: 26 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 18:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč