76. 2ks PF
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
6 x 8,5 cm a 10 x 4 cm. Signováno každé zvlášť. Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie, datace: 1977-2000
Rámování: 27 x 32 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč