812. U vody
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
signováno vlevo dole
Datace: 1960
Šířka: 17 cm, výška: 10,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.02.2020 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč