128. Holčička
kolorovaná litografie, signatury dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 17 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 36 x 26 cm
Konec dražby: 23.11.2021 20:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč